Kobiece sprawy

Kobieta idealna

Każdy nie tylko chce być kochany, ale także podziwiany, co bardzo często idzie z sobą w parze, dlatego kobiety zrobią wiele, aby podobać się mężczyznom. Niektóre panie gotowe są zrezygnować z własnych upodobań, aby stać się bardziej pożądaną i zachwycającą. Stosują więc różne chwyty wizerunkowe, aby być piękną w oczach panów, opierając się często nie na rzetelnej wiedzy, ale na krążących wokół mitach, które niekoniecznie mają związek z rzeczywistością. Bo wyobrażenie kobiet o ładnym, atrakcyjnym wyglądzie różni się od tego. co generalnie podoba się mężczyznom. Oczywiście biorąc pod uwagę statystyczne badania.  Oto kilka przykładów.

Kobiety uważają, że mężczyźni wolą blondynki, a niekoniecznie jest to prawda, w zasadzie większość mężczyzn twierdzi, że kolor włosów nie ma właściwie
znaczenia, podobnie rzecz się ma z ich długością, kobieta męskich marzeń niekoniecznie musi mieć długie włosy. Najlepiej widziane są średniej długości – oczywiście statystycznie, bo zapewne są zwolennicy długich i krótkich włosów.


Kobiety uważają, że mężczyźni wolą szczupłe kobiety, tymczasem jak wykazują badania, panowie lubią panie proporcjonalne, zaokrąglone, bez przesady w jedną lub drugą stronę. Zdaniem pań, dla ich partnerów ważne jest aby kobieta miała duży biust, tymczasem mężczyźni twierdzą, ze wolą biust średniej wielkości nie za duży, nie za mały. Oczy także nie muszą być niebieskie. Ich kolor nie ma żadnego znaczenia. Kobiety uważają, że mężczyźni lubią idealnie gładką cerę, czerwone usta i czerwone, polakierowane paznokcie. Tymczasem panowie twierdzą, że intensywnie czerwona szminka może w skrajnych przypadkach działać wręcz odstraszająco. Podobnie rzecz ma się z długimi paznokciami. Ważne jest, aby były zadbane i średniej długości. Kobiety często ubierają mini i wysokie obcasy, aby zachwycić płeć przeciwną, Tymczasem niekoniecznie muszą wkładać niezbyt wygodne stroje, bo o ile mężczyźni faktycznie lubią gdy kobiety chodzą w szpilkach, bo wtedy poruszają się ładnie i z wdziękiem, o tyle mini nie jest tu konieczne, raczej ubranie w którym kobieta czuje się swobodnie i wygodnie, pomijając oczywiście wyciągnięte dresy, czy sprane szlafroki. Niekoniecznie też musimy zakładać czarną koronkową bieliznę, powinna być ona ładna z koronką lub wręcz koronkowa, panowie lubią bieliznę białą, bo ona kojarzy się z kobiecością tradycyjną i niewinnością. Nie przepadają też panowie za silnym makijażem, ciałem spalonym na solarium, zbyt wylakierowaną fryzurą, jednym słowem, za wszystkim tym, co zbytnio odbiega od natury. W wielu przypadkach mężczyźni są tradycjonalistami, a są wśród nich i tacy, którzy są przeciwni totalnej depilacji i wielu zabiegów, które w zbyt radykalny sposób zmieniają kobietę.


Jednym słowem postrzegają  kobiecość na swój sposób. Nie, jako duży biust, blond włosy, czerwone usta i paznokcie, mini i niebotyczne obcasy,  lecz to co kobieta ma w sobie, jej cechy odróżniające ją od mężczyzn, wreszcie  jej świadomość bycia kobietą.
Kreator stron www - szybka strona internetowa