Kobiece sprawy

Kochanka doskonała

Mężczyźni przyznają, że marzą o kochance idealnej. Jednak na pytanie, co kryje się pod tym wiele mówiącym hasłem, nie bardzo umieją odpowiedzieć. Może dlatego, że zamiast rozmów wolą czyny?

Przyciśnięci do muru podają kilka cech, w jakie powinna być wyposażona doskonała kochanka. Po pierwsze: musi dysponować bogatą wyobraźnią. Bo właśnie inwencję twórczą panowie przedkładają nad doświadczenie erotyczne. – Miałem kiedyś okazję spotkać dziewczynę z taki pomysłami na ars amandi, że wprost nie mogłem uwierzyć we własne szczęście. Jednak prawdziwy szok przeżyłem wówczas, gdy zobaczyłem, że moja partnerka jest... dziewicą. Wiem, jak niewiarygodnie to brzmi, ale rzeczywiście tak było. Cud polegał być może na tym, że moja kochanka była osobą bardzo twórczą, a patrząc na jej obrazy, miało się wrażenie, że stworzyła je osoba o wiele starsza i z większym doświadczeniem życiowym – opowiada Piotr.

Pewnie większość panów pozazdrości mu obcowania z doskonałą kochanką, a część po prostu nie uwierzy. Nie będziemy wnikać, jak było naprawdę, ale postaramy się dociec przymiotów tej, której zadaniem jest uszczęśliwienie płci brzydkiej.

Ciało (nie)idealne

Na początek ciało. Czy musi być idealne? Tu panowie są zgodni: fajnie, gdyby było, ale nie jest to warunek. Natomiast niezwykle istotne znaczenie ma fakt, aby kobieta akceptowała i lubiła swoją fizyczność. Na co jeszcze mężczyźni zwracają tutaj szczególną uwagę? Na proporcje, gładką skórę i jędrność ciała.

A jak z umiejętnością sztuki kochania? Wiemy już, że liczy się wyobraźnia, ale czy ona sama wystarczy do męskiego spełnienia?

Okazuje się, że niekoniecznie. Facetów czasem wzrusza kobieca nieporadność, ale znacznie częściej irytuje. Uważają, że znacznie lepiej jest jednak zapytać niż błądzić. Z drugiej strony wieczne pytania, gdzie i jak pieścić męskie ciało, potrafią doprowadzić do osłabienia podniecenia. Panowie sugerują, aby mało doświadczone kobiety najpierw trochę dokształciły się w sferze intymnej, bo znajomość teorii nigdy nie bywa daremna.

Znajomość rzeczy

Czego jeszcze oczekują? Wyczulenia na ich pragnienia. Niekoniecznie długich, delikatnych pieszczot, ale raczej pieszczot ukierunkowanych na potrzeby męskiego ciała. Czyli wprost: miłości oralnej, analnej, hiszpańskiej. I generalnie seksu bez pruderii. Są wzrokowcami, więc przygaszone światło wcale ich nie bierze, nie mówiąc już o seksie w egipskich ciemnościach. Chcą widzieć ciało partnerki i swoje własne, reagujące na kobiece dłonie i usta.

Podnieca ich nie sama nagość. Lubią zmysłową bieliznę, bo mogą sobie wyobrażać do woli, co się pod nią kryje. Lubią erotyczne akcesoria i przyjemność sprawiają im wspólne eskapady do sex-shopów. Oglądanie filmów porno wraz z partnerką także bywa mocno stymulujące. Podobnie jak zawieszone w sypialni lustra, bo przecież faceci są wzrokowcami.

Idealna kochanka to taka, która ma świadomość własnego ciała oraz wie, czego pragnie jej mężczyzna. Na pewno bezpruderyjna, z odrobiną perwersji, dużą wyobraźnią i nieskrępowaną radością płynącą z uprawiania seksu. A gdyby jeszcze do tego miała usta Angeliny Jolie, figurę Evy Longorii, urok Marilyn i seksapil Sharon Stone, niejeden facet byłby w siódmym niebie.


Magda Wieteska
Kreator stron www - szybka strona internetowa